Dodatek specjalny – Kongres Zarządców Nieruchomości

Specjalny dodatek do grudniowego wydania „Wspólnoty Mieszkaniowej”. Zmieniona formuła, nadal aktualne i ważne tematy.

 

Koronawirus nie odpuszcza, my także nie. Planowaliśmy spotkać się z Czytelnikami osobiście podczas XI Kongresu Zarządców Nieruchomości. Epidemia zweryfikowała jednak nasze plany. Dlatego zamiast Kongresu przygotowaliśmy specjalny dodatek „Kongres Zarządców Nieruchomości” do grudniowego wydania „Wspólnoty Mieszkaniowej”. Treść merytoryczna pozostała zgodna z założeniami – porusza ważne i aktualne dla zarządców tematy, zmieniła się tylko forma.

Co znajdzie się w dodatku? Doradca podatkowy Joanna Rudzka podsumowała najważniejsze zmiany w podatkach w 2020 r. oraz wynikające z nich konsekwencje w 2021 r., BIG InfoMonitor podzielił się wiedzą o tym, jak radzić sobie z dłużnikami czynszowymi, a CONECTO BROKER odpowiada na pytanie: jak zabezpieczyć siebie i wspólnotę mieszkaniową oraz zadbać o właściwą konstrukcję polisy.

Swoimi przemyśleniami dotyczącymi budowania pozytywnych relacji z właścicielami lokali podzieliła się Agata Sołtysik, a Piotr Brogowski wyjaśnił problematyczną kwestię uzyskiwania dostępu do dokumentów wspólnoty.

Nie zabrakło jednego z najgorętszych tematów w ostatnim czasie – selektywnej zbiórki odpadów, a Urząd Dozoru Technicznego piórem jednego ze swoich ekspertów odpowiedział na pytanie: czym sugerować się przy wyborze dźwigu osobowego.

Pragnę podziękować sponsorom i reklamodawcom: BIG InfoMonitor, CONECTO BROKER, BNP Paribas Bank, Polskiej Kancelarii Brokerskiej oraz firmie Czyścimy elewacje.

Za wsparcie dla realizacji Kongresu w tej niecodziennej formie dziękuję patronom środowiskowym: Dolnośląskiemu Stowarzyszeniu Zarządców Nieruchomości, Ogólnopolskiej Izbie Gospodarki Nieruchomościami, Polskiej Federacji Organizacji Zarządców, Administratorów i Właścicieli Nieruchomości, Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych, Polskiemu Stowarzyszeniu Zarządców Nieruchomości w Warszawie, Stowarzyszeniu Profesjonalistów Rynku Nieruchomości Polski Centralnej, Stowarzyszeniu Zarządców i Administratorów Nieruchomości w Krakowie.

Miesięcznik „Wspólnota Mieszkaniowa” od lat wspiera zarządców oraz wspólnoty mieszkaniowe w codziennym zarządzaniu nieruchomościami. Mamy nadzieję, że kolejna edycja Kongresu Zarządców Nieruchomości pozwoli nam na osobiste spotkanie w 2021 r.

 

 

OTWÓRZ DODATEK DO GRUDNIOWEGO WYDANIA „WSPÓLNOTY MIESZKANIOWEJ”

Scroll to Top