Dziękujemy za obecność podczas Śląskiego Kongresu Wspólnot Mieszkaniowych i Zarządców Nieruchomości, który odbył się 10 maja 2024 roku. Spotkaliśmy się w gronie ponad 220 osób. Cieszymy się, że kongres spotkał się z ciepłym przyjęciem. Dziękujemy wszystkim Partnerom Biznesowym, Partnerom Środowiskowym oraz Partnerom Medialnym wydarzenia.

 

Na stronie: https://wm.info.pl/slaski-kongres/prezentacje-z-kongresu/ znajdą Państwo prezentacje z wystąpień. Zdjęcia z wydarzenia dostępne są na stronie: https://wm.info.pl/slaski-kongres/galeria-2024/.

Śląski Kongresie Wspólnot Mieszkaniowych i Zarządców Nieruchomości – pierwsze tego typu wydarzenie na Śląsku – organizowane jest przez wydawcę miesięcznika Wspólnota Mieszkaniowa – Municipium S.A. Zapraszamy osoby odpowiedzialne za zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi – zarządców nieruchomości, członków zarządów wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni mieszkaniowych i Towarzystw Budownictwa Społecznego oraz osoby związane z funkcjonowaniem rynku nieruchomości.

W programie Kongresu znajduje się wiele interesujących wystąpień, które w praktyczny sposób przybliżą zagadnienia związane z zarządzaniem budynkami mieszkalnymi i ich otoczeniem. Gwarantujemy wysoką jakość wykładów i debat oraz zapewniamy możliwość dzielenia się wiedzą, opiniami oraz pomysłami dotyczącymi zarządzania Państwa nieruchomościami, wprowadzania innowacji i zdobywania na nie funduszy.

PRZEJDŹ DO:

Scroll to Top