Dziękujemy za obecność podczas Warszawskiego Kongresu Wspólnot Mieszkaniowych i Zarządców Nieruchomości, który odbył się 08 lutego 2024 roku. Spotkaliśmy się w gronie ponad 200 osób. Cieszymy się, że kongres ponownie spotkał się z ciepłym przyjęciem. Dziękujemy wszystkim Partnerom Biznesowym, Partnerom Środowiskowym oraz Partnerom Medialnym wydarzenia. Szczególne podziękowania kierujemy do Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy – współorganizatora wydarzenia.

 

Na stronie: https://wm.info.pl/warszawski-kongres/prezentacje-z-kongresu/ znajdą Państwo prezentacje z wystąpień.
Zdjęcia z wydarzenia dostępne są na stronie: https://wm.info.pl/warszawski-kongres/galeria-2024/.

Warszawski Kongres Wspólnot Mieszkaniowych i Zarządców Nieruchomości jest organizowany przez wydawcę miesięcznika Wspólnota Mieszkaniowa – Municipium S.A. oraz Dzielnice Ursynów m.st. Warszawy. Adresatami wydarzenia są osoby odpowiedzialne za zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi – zarządcy nieruchomości, członkowie zarządów wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni mieszkaniowych i Towarzystw Budownictwa Społecznego oraz osoby związane z funkcjonowaniem rynku nieruchomości.
 

W programie Kongresu znajduje się wiele interesujących wystąpień, które w praktyczny sposób przybliżą zagadnienia związane z zarządzaniem budynkami mieszkalnymi i ich otoczeniem. Gwarantujemy wysoką jakość wykładów i debat oraz zapewniamy możliwość dzielenia się wiedzą, opiniami oraz pomysłami dotyczącymi zarządzania Państwa nieruchomościami, wprowadzania innowacji i zdobywania na nie funduszy.

Scroll to Top