Kongres zarządców

Szanowni Państwo,

koronawirus paraliżuje nasze życie. Dla zarządców nieruchomości to czas wytężonej pracy, aby przygotować budynki i ich otoczenie do zimowej aury, a jeszcze dodatkowo wdrożyć procedury epidemiologiczne zapewniające bezpieczeństwo mieszkańcom.

Mieliśmy nadzieję na spotkanie w Warszawie 26 listopada br. podczas XI Kongresu Zarządców Nieruchomości. Niestety pandemia nie pozwala nam zorganizować Kongresu. Znają Państwo zaproponowany program konferencji. Chcemy aby został on zrealizować w innej formule. Zamierzamy do najbliższego wydania Wspólnoty Mieszkaniowej przygotować w formie drukowanej specjalny dodatek zawierający artykuły, debaty, prezentacje i studia przypadków, które tematycznie odzwierciedlą zaproponowany Państwu merytoryczny program XI Kongresu Zarządców Nieruchomości.

Nasi eksperci i autorzy znani z łamów miesięcznika przedstawią ważne i aktualne dla zarządców tematy, jak kwestie związane m. in. ze: zmianami w podatkach (split payment, biała lista, JPK_VAT), zdalnym zarządzaniem wspólnotami mieszkaniowymi, budowaniem relacji z klientami, obowiązkową segregacją odpadów, prawnymi i praktycznymi aspektami zawarcia oraz zmiany i renegocjowania umów z kontrahentami.  Zorganizujemy i opublikujemy także debatę, w której porozmawiamy na temat prestiży zawodu zarządcy nieruchomości.

Wydanie specjalne podzielimy na kilka bloków tematycznych: prawo, zarządzanie, finanse i technika. Zostanie ono opublikowane w wersji papierowej i załączone do grudniowego wydania Wspólnoty Mieszkaniowej oraz w wersji elektronicznej na naszej stronie internetowej.

Serdecznie zapraszam do lektury grudniowej edycji miesięcznika!

Zdzisław Majewski – redaktor naczelny „Wspólnoty Mieszkaniowej”

PARTNERZY MEDIALNI

Przewiń do góry