Kongres zarządców

Szanowni Państwo!

serdecznie zapraszam Państwa do udziału w XII edycji Ogólnopolskiego Kongresu Zarządców Nieruchomości, organizowanego przez redakcję Miesięcznika „Wspólnota Mieszkaniowa”. Pragniemy się z Państwem spotkać w Warszawie, w dniu 25 listopada 2021 r.

W poprzednim roku nie udało nam się spotkać osobiście. Kongres został zrealizowany w innej formule – wydaliśmy dla Państwa specjalny dodatek. W tym roku planujemy wrócić do naszych osobistych spotkań.


Przygotowujemy dla Państwa bardzo bogaty program merytoryczny odnoszący się do prawnych, finansowych i technicznych aspektów zarządzania nieruchomościami. Nasi eksperci, znani także z publikacji na łamach „Wspólnoty Mieszkaniowej”, podejmą ważne i aktualne tematy, z którymi zarządcy spotykają się w swojej codziennej pracy. Sporo miejsca poświęcimy finansom, przedyskutujemy aktualne problemy zarządcze, zaprezentujemy nowe technologie wspomagające zarządców w wykonywaniu ich profesji oraz oszczędzające czas i pieniądze, podzielimy się wiedzą z zakresu prawa. Nie zabraknie również interesującej debaty.


Zapraszam, bo warto spotkać się w przyjaznym gronie, posłuchać o dobrych praktykach zarządzania, zabrać głos w dyskusji oraz zawrzeć nowe znajomości. Jestem przekonany, że nasze listopadowe spotkanie będzie twórcze i inspirujące.

Do zobaczenia na Kongresie, serdecznie zapraszam!


Zdzisław Majewski – redaktor naczelny „Wspólnoty Mieszkaniowej”

PARTNERZY MEDIALNI

Przewiń do góry