Dziękujemy za obecność podczas XIV Ogólnopolskiego Kongresu Zarządców Nieruchomości, który odbył się 11 stycznia 2024 r.
w Warszawie.
Spotkaliśmy się w gronie ponad 150 osób, toczyliśmy niezwykle interesujące dyskusje merytoryczne oraz nawiązaliśmy mnóstwo wartościowych relacji.

 

Na stronie: https://wm.info.pl/kongres-zarzadcow/prezentacja-z-kongresu/ znajdą Państwo prezentacje z wystąpień.
Zdjęcia z wydarzenia dostępne są na stronie: https://wm.info.pl/kongres-zarzadcow/galeria/.

 

Już dziś zapraszamy na XV Ogólnopolski Kongres Zarządców Nieruchomości, który odbędzie się w styczniu 2025 roku.

Ogólnopolski Kongres Zarządców Nieruchomości, organizowany jest przez wydawcę miesięcznika „Wspólnota Mieszkaniowa” – MUNICIPIUM S.A.
w Warszawie. 

 

Kongres wyróżnia się bogatym programem merytoryczny stanowiącym odpowiedź na codzienne wyzwania stawiane przed zarządcami nieruchomości. Gwarantujemy wysoką jakość wykładów i debat oraz zapewniamy możliwość dzielenia się wiedzą, opiniami oraz pomysłami dotyczącymi zarządzania nieruchomościami, wprowadzania innowacji i pozyskiwania na nie funduszy.

 

Poza uczestnictwem w wykładach i dyskusjach podczas Kongresu można zapoznać się z ofertą partnerów świadczących usługi na rzecz wspólnot mieszkaniowych, otrzymać bezpłatne egzemplarze miesięcznika „Wspólnota Mieszkaniowa”, jak również twórczo i inspirująco spędzić razem czas.

PRZEJDŹ DO:

Scroll to Top