Krakowski Kongres Wspólnot Mieszkaniowych i Zarządców Nieruchomości to pierwsze tego typu wydarzenie w Krakowie. Kongres adresowany jest do osób odpowiedzialnych za zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi – zarządców, członków zarządów wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni mieszkaniowych, towarzystw budownictwa społecznego, jednostek budżetowych i spółek miejskich zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami oraz wszystkich osób związanych i zainteresowanych funkcjonowaniem rynku nieruchomości.

 

W programie zaplanowano wiele interesujących wystąpień, które w praktyczny sposób przybliżą zagadnienia związane z zarządzaniem budynkami mieszkalnymi i ich otoczeniem. Poza uczestnictwem w wykładach i dyskusjach istnieje możliwość zapoznania się z ofertą partnerów świadczących usługi na rzecz wspólnot mieszkaniowych oraz otrzymania bezpłatnego egzemplarza miesięcznika „Wspólnota Mieszkaniowa”.

 

Data Kongresu: 1 grudnia 2023 r.

Miejsce Kongresu: Aula Główna Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie (ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków)

 

UDZIAŁ W KONGRESIE JEST BEZPŁATNY. UWAGA: WYMAGANA REJESTRACJA!

DO KONGRESU POZOSTAŁO:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

PRZEJDŹ DO:

Scroll to Top