Dziękujemy za obecność podczas I Krakowskiego Kongresu Wspólnot Mieszkaniowych i Zarządców Nieruchomości. Spotkaliśmy się w gronie ponad 200 osób. Dziękujemy liczne rozmowy, opinie na temat miesięcznika „Wspólnota Mieszkaniowa” oraz samego wydarzenia. Cieszymy się, że kongres spotkał się z ciepłym przyjęciem. Szczególne podziękowania kierujemy do Urzędu Miasta Krakowa – współorganizatora wydarzenia.

 

Na stronie: https://wm.info.pl/krakowski-kongres/prezentacje-z-kongresu/ znajdą Państwo prezentacje z wystąpień.

Zdjęcia z wydarzenia dostępne są na stronie: https://wm.info.pl/krakowski-kongres/galeria-2023/.

Krakowski Kongres Wspólnot Mieszkaniowych i Zarządców Nieruchomości organizowany jest przez wydawcę miesięcznika „Wspólnota Mieszkaniowa” – spółkę Municipium S.A. oraz Miasto Kraków. Kongres adresowany jest do osób odpowiedzialnych za zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi – zarządców, członków zarządów wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni mieszkaniowych, towarzystw budownictwa społecznego, jednostek budżetowych i spółek miejskich zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami oraz wszystkich osób związanych
i zainteresowanych funkcjonowaniem rynku nieruchomości.

 

W programie Kongresu znajdziecie Państwo wiele interesujących wystąpień, które w praktyczny sposób przybliżą zagadnienia związane z zarządzaniem budynkami mieszkalnymi i ich otoczeniem.

 

Krakowski Kongres Wspólnot Mieszkaniowych i Zarządców Nieruchomości to gwarancja wysokiej jakości wystąpień oraz przestrzeń do dzielenia się wiedzą, opiniami oraz pomysłami dotyczącymi zarządzania nieruchomościami. Poza uczestnictwem w wykładach i dyskusjach istnieje możliwość zapoznania się z ofertą partnerów świadczących usługi na rzecz wspólnot mieszkaniowych oraz otrzymania bezpłatnego egzemplarza miesięcznika „Wspólnota Mieszkaniowa”.

PRZEJDŹ DO:

Scroll to Top