Prezentowany system sterowania bramą, furtką szlabanem za pomocą telefonu doskonale sprawdza się na terenie małych i rozległych obszarowo osiedli, gdzie brak zasięgu pilota uniemożliwia otwieranie bramy z lokalu mieszkalnego lub usytuowana blisko ruchliwej ulicy brama musi być otwierana dużo wcześniej, aby uniknąć korków na ulicy. Zdalne, samodzielne, natychmiastowe zarządzanie listą uprawnionych przez administratora osiedla (poprzez bezpłatną aplikację na telefon lub proste SMS-y) redukuje koszty nieustającego zakupu pilotów, serwisu oraz eliminuje kłopoty z ich dystrybucją i użytkowaniem.

Proste i bezpłatne dla użytkownika

iGATE2 instalujemy w automatyce bramy i wyposażamy w kartę SIM dowolnego operatora gsm. Do jego nieulotnej pamięci wprowadzamy listę numerów telefonów mieszkańców (gsm lub stacjonarnych, maks. 2000 numerów) uprawnionych do otwierania bramy. Uprawniony użytkownik otwiera bramę wykonując na numer telefonu „naszej bramy” bezpłatnego zwiastuna połączenia, potocznie zwanego „clip-em”, „strzałką”, „sygnałkiem”. Korzystamy ze smartfonów, bądź klasycznych aparatów gsm z klawiaturą a nawet telefonów stacjonarnych. Bezpłatna aplikacja iGATE SMART daje wygodę w sterowaniu nawet sześcioma bramami. Każde sterowanie jest bezpłatne – do połączenia nie dochodzi – iGATE2 odrzuca połączenie i natychmiast otwiera bramę. Numer „obcy” bramy nie otworzy.

Globalny zasięg sterowania, współpraca z każdą automatyką

Sterowanie bramą dostępne jest z każdego miejsca, w którym nasz telefon jest w zasięgu sieci operatora komórkowego. Bramę otwieramy, siedząc w samochodzie z dowolnej odległości od posesji, będąc w mieszkaniu, garażu, ogrodzie bądź… w pracy! iGATE2 podłączymy do każdej automatyki.

Obsługa do 2000 mieszkańców

Lista numerów uprawnionych mieszkańców może zawierać do 2000 pozycji – to wystarczające nawet na bardzo duże osiedla.

Administrator osiedla zdalnie zarządza listą uprawnionych

Zarządzanie (dodawanie/usuwanie) numerami telefonów uprawnionych umożliwia intuicyjna, bezpłatna aplikacja iGATE SMART przeznaczona dla smartfonów z systemami Android i iOS (do pobrania ze sklepów z aplikacjami). W przypadku nie posługiwania się smartfonem, zarządzać listą możemy za pomocą komend SMS, wysyłanych z tradycyjnego aparatu. Tylko uprawniony administrator może dokonywać zmian na liście numerów. Ułatwieniem w konfiguracji urządzenia jest również bezpłatny program komputerowy dla komputerów z systemem Windows.

 

Niski koszt inwestycji i pomijalny koszt eksploatacji

Koszt wdrożenia i eksploatacji systemu jest wielokrotnie niższy od systemu radiowych pilotów. Na przykład: osiedle 100 mieszkań zazwyczaj potrzebuje ok. 250–300 pilotów o wartości ok. 80 zł/każdy, co daje sumę min. ok. 20.000 zł!!! Wdrożenie systemu iGATE2 to ok. 1/10 tej wartości niezależnie od liczby użytkowników!!! Koszty bieżącej eksploatacji to jedynie utrzymanie w aktywności dowolnej karty SIM zainstalowanej w sterowniku (np. 10 zł/rok – oferta prepaid jednego z operatorów gsm). W przypadku samodzielnego zarządzania listą uprawnionych koszty serwisu i obsługi pilotów przestają istnieć.

Produkujemy w Polsce

iGATE2 został opracowany przez naszych inżynierów i produkowany jest w kraju od ponad pięciu lat. Niezawodnie, może pracować w temperaturze -30 – +60oC. Jest eksportowany do krajów UE. Szczegółowe informacje dostępne są na www.igate.pl. Współpracujemy z firmami instalatorskimi z całego kraju. Zapraszamy administratorów osiedli, developerów, instalatorów oraz właścicieli prywatnych posesji.

 

KOMPO

Tel. +48 607 89 39 89

igate@igate.pl

www.igate.pl

 

 

Scroll to Top