„BRgsm2 – sterownik do bram i szlabanów”

  • darmowe otwieranie bram, szlabanów, furtek z uprawnionych telefonów
  • BRgsm2 wielokrotnie tańszy od systemu pilotów radiowych
  • duża pojemność systemu: do 2000 uprawnionych użytkowników
  • zasięg sterowania niegraniczony obszarowo
  • administrator osiedla zdalnie zarządza listą użytkowników

 

Wszechobecne telefony komórkowe realizują wiele funkcjonalności w naszym życiu. Tym razem telefon to BEZPŁATNY, o zasięgu globalnym, pilot do bramy w komórce jak również do szlabanu bądź furtki.

Prezentowane przez KOMPO sterowanie bramą telefonem BRgsm2 doskonale sprawdza się na terenie małych i rozległych obszarowo osiedli, gdzie brak zasięgu pilota uniemożliwia otwieranie bramy z lokalu mieszkalnego lub usytuowana blisko ruchliwej ulicy brama, musi być otwierana dużo wcześniej, aby uniknąć korków na ulicy.

Zdalne i samodzielne zarządzanie listą uprawnionych przez administratora osiedla (poprzez proste SMS-y), redukuje koszty zakupu pilotów, wizyt serwisantów i wykonywane jest przez nich natychmiastowo. Sterowanie bramą telefonem to alternatywa dla pilotów radiowych, to sposób na eliminowanie zbędnych kłopotów związanych z ich dystrybucją, noszeniem i eksploatacją.

Proste i bezpłatne dla użytkownika

Automatyka do bram zostaje wyposażona w sterownik BRgsm2, w którym instalujemy kartę SIM dowolnego operatora gsm. Do jego nieulotnej pamięci wprowadzamy listę numerów telefonów mieszkańców (gsm lub stacjonarnych) uprawnionych do otwierania bramy.Uprawniony użytkownik otwiera bramę wykonując na numer telefonu „naszej bramy” bezpłatnego zwiastuna połączenia, potocznie zwanego „clip-em”, „strzałką, „krótkim”. Numer z poza listy bramy nie otworzy.

„Otwórz bramę telefonem”- identycznie jak pilotem – jednym naciśnięciem klawisza w telefonie lub smartfonie. Numer „do bramy” wprowadzony jest bowiem do książki kontaktów i przypisany do klawisza/ikonki „prostego wybierania” naszego telefonu. Każde sterowanie bramą telefonem jest bezpłatne – do połączenia nie dochodzi – BRgsm2 odrzuca połączenie i natychmiast otwiera bramę. Zasięg sterowania nieograniczony obszarem

Sterowanie bramą dostępne jest z każdego miejsca, w którym nasz telefon jest w zasięgu sieci operatora komórkowego. Bramę otwieramy siedząc w samochodzie z dowolnej odległości od posesji, będąc w mieszkaniu, garażu, ogrodzie bądź… w pracy, a nawet w innym kraju. Obsługa do 2000 numerów uprawnionych użytkowników

Lista numerów uprawnionych do sterowania bramą może zawierać do 2000 numerów telefonów mieszkańców. Przyjmując, iż na każdy lokal na nieruchomości przypadają min. 3 numery telefonów uprawnionych, system BRgsm2 z powodzeniem może być zastosowany nawet w dużych wspólnotach. Współpraca z każdym typem automatyki oraz pilotami

Każda automatyka do bram jak również szlabanów i furtek współpracuje z BRgsm2. Nie wyklucza to stosowania tradycyjnych pilotów. Obydwa systemy mogą funkcjonować równolegle, nie zakłócając się wzajemnie. Administrator osiedla zdalnie zarządza listą uprawnionych

Zarządzanie (dodawanie/usuwanie) numerów telefonów uprawnionych nie wymaga wizyty serwisanta i polega na wysłaniu przez administratora osiedla (numer telefonu o dedykowanych uprawnieniach do zdalnego zarządzania) do BRgsm2 właściwie zredagowanych SMS-ów.”.

Przykład:

Aby dodać do listy uprawnionych numer telefonu 620 620 620,na następną wolną pozycję, należy wysłać SMS o treści: „#620620620”.

Skasowanie numeru następuje poprzez wysłanie SMS o treści: „620620620#”.

Możemy dodawać/kasować numery na konkretną/ej pozycję na liście.

Niski koszt inwestycji i pomijalny koszt eksploatacji

Koszt wdrożenia i późniejszej eksploatacji systemu jest wielokrotnie niższy od systemu radiowych pilotów.

Na przykład: osiedle 100 mieszkań zazwyczaj potrzebuje ok. 250-300 pilotów o wartości ok. 80zł/każdy, co daje sumę min. Ok. 20.000zł !!!.

„Pilot do bramy w komórce” poprzez wdrożenie systemu BRgsm2 (dla jednej bramy) to ok. 1/10 tej wartości !!!

Koszty bieżącej eksploatacji sprowadzają się do utrzymania w aktywności dowolnej karty SIM zainstalowanej w sterowniku (np. 10zł/rok-oferta prepaid jednego z operatorów gsm). W przypadku zarządzania listą uprawnionych przez członka wspólnoty, koszty związane z wizytami serwisowymi instalatora, zakupem pilotów, ich wymianą, naprawami mogą być maksymalnie zredukowane, a osiedlowa automatyka do bramy (linkuj) okaże się bezobsługowa dla zarządu.

Produkujemy w Polsce

Sterownik BRgsm2 zaliczamy do elektroniki profesjonalnej. Opracowany został przez polskich inżynierów i produkowany jest w kraju od ponad 3 lat. Jest urządzeniem wysoce niezawodnym, odpornym na warunki atmosferyczne, może pracować w temperaturze -30 – +60 st. C. Jest eksportowany do krajów UE.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www. kompo.pl, gdzie znajduje się szczegółowy opis urządzenia oraz jego inne zastosowania. Posiadamy na terenie kraju stałych partnerów-instalatorów wśród firm z branży ogrodzeń.

Zapraszamy do współpracy administratorów osiedli, zarządy wspólnot, developerów, firmy instalatorskie oraz właścicieli posesji prywatnych.

 

Dane kontaktowe:

www.kompo.pl

kompo@kompo.pl

KOMPO

ul. Kusocińskiego 14/94

05-500 Piaseczno

Tel. (+48) 607 89 39 89

 

 

Scroll to Top