Kongres Rozwoju Mieszkalnictwa

Przed nami V edycja Kongresu Rozwoju Mieszkalnictwa, który jest ogólnopolską konferencją poświęconą zagadnieniom dotyczącym mieszkalnictwa i związanym z tym obszarem szeregu rozwiązań dla rozwoju budownictwa mieszkaniowego w Polsce. Ta prestiżowa konferencja odbędzie się 7 września 2023 r. w Pile i w pełni będzie poświęcona dwóm istotnym tematom jakim są: możliwość zastosowania alternatywnych źródeł zasilania ogrzewania w budownictwie mieszkaniowym oraz problematyczny azbest, który wciąż jest obecny m.in. w wielu budynkach wielomieszkaniowych.

Powyższe tematy szczegółowo przedstawią nam zaproszeni Goście: dr inż. Piotr Głowski Prezydent Miasta Piły oraz Pani Izabela Drelich-Sikorska radca w Wydziale Efektywności Energetycznej Budynków Departament Gospodarki Niskoemisyjnej Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

W programie Kongresu przewidujemy panele dyskusyjne połączone z forum wymiany doświadczeń z czynnym udziałem naszych uczestników.

 

Tegoroczny Kongres Rozwoju Mieszkalnictwa połączony jest z Galą Finałową VII edycją Konkursu Inwestycja Roku i z niezwykle ważną 25 rocznicą działalności naszego członka, tj. Pilskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

 

Miesięcznik „Wspólnota Mieszkaniowa” objęło patronatem medialnym to wydarzenie.

 

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w wydarzeniu zapraszamy do wypełnienia karty zgłoszenia na stronie:

https://kign.pl/kongres-rozwoju-mieszkalnictwa-konkurs-inwestycja-roku-pilskie-tbs-sp-z-o-o-2/

Scroll to Top