Spotkajmy się w Warszawie 28 listopada 2018 r. na IX Ogólnopolskim Kongresie Zarządców Nieruchomości Miesięcznika „Wspólnota Mieszkaniowa”

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszam do udziału w IX Ogólnopolskim Kongresie Zarządców Nieruchomości, organizowanym przez redakcję „Wspólnoty Mieszkaniowej”. Spotkamy się w Centrum Konferencyjnym Nimbus, Al. Jerozolimskie 98 w Warszawie, w dniu 28 listopada 2018 r.
Jak co roku przygotowaliśmy dla Państwa bardzo bogaty program merytoryczny odnoszący się do prawnych, finansowych i technicznych aspektów zarządzania nieruchomościami. Nasi eksperci, znani z publikacji na łamach „Wspólnoty Mieszkaniowej”, podejmą gorące tematy, z którymi zmierzą się zarządcy w najbliższych miesiącach swojej pracy.
Sporo miejsca poświęcimy finansom, przedyskutujemy aktualne problemy zarządcze, zaprezentujemy nowe technologie oszczędzające czas i pieniądze w procedurach samego zarządzania budynkami.
Odbędziemy interesująca debatę: „Wdrożenie RODO – wnioski po kilkumiesięcznym obowiązywaniu nowych przepisów we wspólnotach mieszkaniowych. Zarządca w sieci i mediach społecznościowych a RODO. ABC cyberbezpieczeństwa”.
Warto spotkać się w przyjaznym gronie, posłuchać o dobrych praktykach zarządzania, zabrać głos w dyskusji oraz zawrzeć nowe znajomości w kuluarach. Jestem przekonany, że nasze listopadowe spotkanie będzie sympatyczne, ale jednocześnie twórcze i inspirujące.

 

Do zobaczenia na Kongresie, serdecznie zapraszam!

Zdzisław Majewski - redaktor naczelny „Wspólnoty Mieszkaniowej”