X Ogólnopolski Kongres Zarządców Nieruchomości

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszam Państwa do udziału w X jubileuszowej edycji Ogólnopolskiego Kongresu Zarządców Nieruchomości, organizowanego przez redakcję Miesięcznika „Wspólnota Mieszkaniowa”. Pragniemy się z Państwem spotkać w Centrum Konferencyjnym ADN, al. Jana Pawła II 25 w Warszawie, w dniu 26 listopada 2019 r.

Jak co roku przygotowaliśmy dla Państwa bardzo bogaty program merytoryczny odnoszący się do prawnych, finansowych i technicznych aspektów zarządzania nieruchomościami. Nasi eksperci, znani także z publikacji na łamach „Wspólnoty Mieszkaniowej”, podejmą ważne i aktualne tematy, z którymi zarządcy spotykają się w swojej codziennej pracy. Sporo miejsca poświęcimy finansom, przedyskutujemy aktualne problemy zarządcze, zaprezentujemy nowe technologie wspomagające zarządców w wykonywaniu ich profesji oraz oszczędzające czas i pieniądze, podzielimy się wiedzą z zakresu prawa.

Nie zabraknie również interesującej debaty, której tematem będzie: „Współpraca wspólnot mieszkaniowych z jednostkami samorządu terytorialnego – jak sprostać nowym wyzwaniom cywilizacyjnym oraz oczekiwaniom mieszkańców miast”.

Zapraszam, bo warto spotkać się w przyjaznym gronie, posłuchać o dobrych praktykach zarządzania, zabrać głos w dyskusji oraz zawrzeć nowe znajomości. Jestem przekonany, że nasze listopadowe spotkanie będzie twórcze i inspirujące. Do zobaczenia na Kongresie, serdecznie zapraszam!

 

Zdzisław Majewski

Redaktor Naczelny

„Wspólnoty Mieszkaniowej”

 

 

 

PROGRAM

PRELEGENCI

FORMULARZ REJESTRACYJNY

 

 

Scroll to Top