XX Kongres Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych

Zarząd i Biuro Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych oraz Zarząd Lubelskiego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości z przyjemnością Zaprasza do udziału w XX Kongresie PFSZN pt. „Ekologia w zarządzaniu nieruchomościami”, który odbędzie się w dniach 24-25 czerwca 2022 r. w Hotelu Victoria przy pl. Narutowicza 58-60 w Lublinie.


Wydarzenie będzie poświęcone w głównej mierze omówieniu tematyki wyzwań na rynku nieruchomości w bardzo szerokim spektrum.

Głównym celem organizacji corocznych spotkań jest integracja zawodowa zarządców nieruchomości, poszerzanie wiedzy z zakresu zarządzania nieruchomościami, a przede wszystkim zapoznanie się z ofertą produktów i usług wspomagających rynek zarządzania nieruchomościami.

Gośćmi naszych corocznie organizowanych kongresów są m. in. właściciele, prezesi zarządzający przedsiębiorstwami, dyrektorzy ds. zarządzania nieruchomościami, przedstawiciele firm zarządzających nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi, a przede wszystkim aktywni zawodowo zarządcy nieruchomości z całej Polski w ilości ok. 150 osób.


Koszt udziału:

  • 540 zł dla członków PFSZN
  • 640 zł dla pozostałych uczestników
  • 300 zł udział w Kongresie (bez bankietu)
  • 300 zł udział w bankiecie (bez Kongresu)

Aby wziąć udział należy wypełnić kartę zgłoszeniową – www.lszn.lublin.pl/kongres i odesłać do 31 maja 2022 r. na adres e-mail: lszn@lszn.lublin.pl

Informujemy, że dla naszych gości istnieje możliwość zarezerwowania noclegów bezpośrednio w Hotelu Victoria Lublinie na hasło: „Kongres PFSZN”. Koszt to:

  • 150zł pokój jednoosobowy
  • 220zł pokój dwuosobowy

Kontakt do hotelu:

Recepcja:+48 81532 7011

Rezerwacja: 48577900603

info@victorialublin.pl


Szczegóły dotyczące programu – www.lszn.lublin.pl/kongres/

Scroll to Top