Warszawski Kongres Wspólnot Mieszkaniowych i Zarządców Nieruchomości

Już 8 lutego 2024 r. odbędzie się Warszawski Kongres Wspólnot Mieszkaniowych i Zarządców Nieruchomości. Wydarzenie organizowane jest przez wydawcę miesięcznika „Wspólnota Mieszkaniowa” – Municipium S.A. oraz Dzielnice Ursynów m.st. Warszawy. Kongres skierowany jest do osób odpowiedzialnych za zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi – zarządców nieruchomości, członków zarządów wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni mieszkaniowych, Towarzystw Budownictwa Społecznego, jednostek budżetowych i spółek miejskich zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami oraz wszystkich osób związanych i zainteresowanych funkcjonowaniem rynku nieruchomości.

 

W programie zaplanowano wiele interesujących wystąpień, które w praktyczny sposób przybliżą zagadnienia związane z zarządzaniem budynkami mieszkalnymi i ich otoczeniem. Doświadczeni eksperci i praktycy omówią m.in. zmiany wynikające z wprowadzenia świadectw charakterystyki energetycznej, kwestie związane wynajmem części wspólnych nieruchomości np. balkonów i elewacji. Specjaliści opowiedzą także jak radzić sobie z kłopotliwymi sąsiadami, którzy paraliżują system podejmowania decyzji lub zalegają z regulowaniem opłat. W formie studium przypadku omówione zostanie wdrożenie hybrydowej ciepłowni OZE.

 

Warszawski Kongres Wspólnot Mieszkaniowych i Zarządców Nieruchomości gwarantuje wysoką jakość wystąpień oraz zapewnia możliwość dzielenia się wiedzą, opiniami oraz pomysłami dotyczącymi zarządzania nieruchomościami, wprowadzania innowacji i zdobywania na nie funduszy.

Poza uczestnictwem w wykładach i dyskusjach istnieje możliwość zapoznania się z ofertą partnerów świadczących usługi na rzecz wspólnot mieszkaniowych oraz otrzymania bezpłatnego egzemplarza miesięcznika Wspólnota Mieszkaniowa.

 

UWAGA: Uczestnictwo w Kongresie jest BEZPŁATNE! Zarejestruj się już teraz: https://wm.info.pl/warszawski-kongres/rejestracja/

 
 
Scroll to Top