Rejestracja na XIV Ogólnopolski Kongres Zarządców Nieruchomości już otwarta!

11 stycznia 2024 r. odbędzie się XIV Ogólnopolski Kongres Zarządców Nieruchomości w Warszawie, organizowany przez redakcję miesięcznika „Wspólnota Mieszkaniowa”. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Konferencyjnym West Gate (Al. Jerozolimskie 92, Warszawa).


Wzorem poprzednich lat przygotowaliśmy dla Państwa bogaty program merytoryczny stanowiący odpowiedź na codzienne wyzwania stawiane przed zarządcami. Doświadczeni eksperci i praktycy omówią m.in. zmiany wynikające z nowelizacji przepisów podatkowych, kwestie związane
z opomiarowaniem energii elektrycznej i ciepłej wody. Opowiemy jak prowadzić profil firmowy w social mediach czy rozliczać ciepło z uwzględnieniem współczynnika LAF. W formie studium przypadku zaprezentowane zostanie wdrożenie instalacji OZE we wspólnocie mieszkaniowej w formule prosumenta lokatorskiego. Nie zabraknie debaty poświęconej ważnemu zagadnienia – konieczności nowelizacji ustawy o własności lokali.


Gwarantujemy wysoką jakość wykładów i debat oraz zapewniamy możliwość dzielenia się wiedzą, opiniami oraz pomysłami dotyczącymi zarządzania nieruchomościami, wprowadzania innowacji i pozyskiwania na nie funduszy. Poza uczestnictwem w wykładach i dyskusjach będzie można zapoznać się z ofertą partnerów świadczących usługi na rzecz wspólnot mieszkaniowych, otrzymać bezpłatne egzemplarze miesięcznika 

„Wspólnota Mieszkaniowa”, jak również twórczo i inspirująco spędzić razem czas.


Serdecznie zapraszamy – 11 stycznia 2024 r., Centrum Konferencyjne West Gate – XIV Ogólnopolski Kongres Zarządców Nieruchomości.


REJESTRACJA: https://wm.info.pl/wp-content/uploads/2023/11/XIV-KZN-formularz-zgloszeniowy.pdf
WIĘCEJ INFORMACJI O WYDARZENIU: https://wm.info.pl/kongres-zarzadcow/

 

Scroll to Top