Zaproszenie na Targi Clean Expo Poland 2023

W programie wiele interesujących wydarzeń: panele dyskusyjne, pokazy i prezentacje najnowszych rozwiązań technologicznych oraz spotkania z ekspertami branżowymi.

 

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na tegoroczną edycję Targów Clean Expo Poland 2023, które odbędą się w dniach 28–30 marca 2023 w Nadarzynie koło Warszawy, w centrum targowo-wystawienniczym Ptak Warsaw Expo. Organizatorem jest Polska Izba Gospodarcza Czystości.

Targi Clean Expo Poland to największe w Polsce wydarzenie branży profesjonalnego utrzymania czystości, doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami i technologiami wykorzystywanymi w branży, sprawdzonymi i wdrażanymi przede wszystkim w obiektach użyteczności publicznej, biurowcach i obiektach mieszkalnych.

 

Zaplanowano wiele interesujących wydarzeń: panele dyskusyjne, pokazy i prezentacje najnowszych rozwiązań technologicznych oraz spotkania z ekspertami branżowymi.

 

Panel dyskusyjny pt. „Optymalizacja usługi a optymalizacja kosztów” zaadresowany jest w szczególności do administratorów nieruchomości i wspólnot mieszkaniowych. Poruszone zostaną ważne kwestie dotyczące nowości rynkowych, które mają decydujący wpływ na skuteczność i sprawność realizacji usługi utrzymania czystości nieruchomości oraz ewentualnych negatywnych skutków niewłaściwie przeprowadzonej optymalizacji w kontekście wzrastających kosztów osobowych i inflacji. Wszyscy wiemy, jak ważną rolę pełnią firmy sprzątające w ekosystemie nieruchomości, a dzięki tej profesjonalnej wiedzy ekspertów będziemy mieli możliwość dowiedzieć się, jak skuteczniej komunikować się z naszymi dostawcami usług.

 

Targi Clean Expo Poland 2023 to również okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami i technologiami, które usprawnią naszą codzienną pracę, do nawiązania nowych relacji biznesowych, które mogą zaowocować korzystną współpracą oraz rozwojem firmy i jej usług.

Serdecznie zapraszamy na Targi Clean Expo Poland 2023, 3-dniowe wydarzenie pełne eksperckiej wiedzy oraz konkursów branżowych. Dodatkową atrakcją dla Państwa będzie „Arena maszyn i robotów”.

Link do rejestracji:https://www.cleanexpo.pl/rejestracja/

Scroll to Top