Ogólnopolski Kongres Zarządców Nieruchomości

Zapraszamy do udziału w XII edycji Ogólnopolskiego Kongresu Zarządców Nieruchomości, organizowanego przez redakcję „Wspólnoty Mieszkaniowej”. Spotkanie odbędzie się w Centrum Konferencyjnym West Gate, al. Jerozolimskie 92 w Warszawie, 25 listopada 2021 r.

Jak co roku redakcja „Wspólnoty Mieszkaniowej” przygotowała bardzo bogaty program merytoryczny odnoszący się do prawnych, finansowych, technicznych i praktycznych aspektów zarządzania nieruchomościami. Eksperci poruszą tematy, z którymi rynek nieruchomości musi się na co dzień mierzyć. Podczas konferencji zostaną poruszone tematy związane z m.in.: zwoływaniem zebrań przez osoby nieuprawnione, dylematami z głosowaniem uchwał, finansowaniem ecoinwestycji, praktycznymi aspektami negocjowania umów, rozwiązaniach przewidzianych w Nowym Ładzie i Krajowym Planie Odbudowy dla zarządców i wspólnot mieszkaniowych. Eksperci zaprezentują nowe technologie oszczędzające czas i pieniądze.

Nie zabraknie również interesującej debaty, podczas której uczestnicy postarają się odpowiedzieć na pytanie: „Co warto poprawić w ustawie o własności lokali oraz innych przepisach dotyczących wspólnot mieszkaniowych?”.

Coroczne spotkanie będzie stanowiło miejsce konstruktywnej dyskusji na temat zarządzania nieruchomościami, a zawarte nowe znajomości będą stanowiły zaczyn wspólnych przedsięwzięć.

Więcej informacji pod adresem www.wm.info.pl/kongres-zarzadcow

Serdecznie zapraszamy!

Scroll to Top