Zapraszamy na Ogólnopolski Dzień Pośrednika Olsztyn 2023 (24-26.03.2023)

Polska Federacja Rynku Nieruchomości wraz z Warmińsko-Mazurskim Stowarzyszeniem Pośredników w Obrocie Nieruchomościami zapraszają do wspólnego świętowania pośredników z całej Polski.

 

Kto wymyślił Dzień Pośrednika, jaka jest jego historia? Dowiecie się na miejscu. Gwarantujemy świetną zabawę, konkursy, loterie, nagrody, dużą dawkę wiedzy i informacji niezbędnych w naszej codziennej pracy. Naszym celem jest integracja i współpraca pośredników prowadząca do zawierania bezpiecznych transakcji.

 

Nie przez przypadek na miejsce celebracji wybraliśmy niezwykle atrakcyjny teren Warmii. Kraina Tysiąca Jezior niesłusznie łączona często z Mazurami słynie nie tylko ze wspaniałych gotyckich zabytków, ale licznych terenów rekreacyjnych. To jeden z najbardziej ekologicznych obszarów Polski (jeden z największych w Europie kompleksów leśnych w granicach miasta). Olsztyn to stolica regionu i tam właśnie spędzimy trzy fantastyczne dni. Nasze spotkanie rozpoczniemy od integracji uczestników w zabytkowym Browarze Warmia. Oprócz wiedzy i wspólnej zabawy zwiedzimy między innymi zabytkowy rynek z pięknymi zabudowaniami, charakterystycznymi dla regionu, Zamek Kapituły Warmińskiej, Wysoką Bramę wraz z fragmentami murów obronnych, a także słynną Ławeczkę Kopernika, gdzie można sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie zasiadając obok słynnego astronoma. Uczestników wydarzenia zaprosimy też do jednego z największych planetariów w Polsce.

 

W programie m.in.:

✅ Jak zbudować wizerunek profesjonalisty? Etykieta i dress code w biznesie – Aleksandra Pakuła, założycielka Instytutu Etykiety

✅ Kraina Tysiąca Jezior – co ma do zaoferowania lokalny rynek nieruchomości?

✅ Z zapachem do klienta – czyli jaką rolę odgrywają zapachy w naszym życiu oraz w relacjach z klientem?- Marta Siembab, Senselier

✅ Dlaczego warto być profesjonalnym pośrednikiem? Elżbieta Liberda – Prawo i nieruchomości

✅ Kiedy i kogo chroni ubezpieczenie pośrednika? Małgorzata Szulczewska, Saga Brokers

 

Komfort pobytu zapewni nam nowoczesny, luksusowy Hotel Przystań Hotel&Spa położony nad brzegiem jeziora z rozpościerającym się malowniczym widokiem!

 

Zapraszamy na www.dzien-posrednika.pl!

Scroll to Top