Targi Kielce – kompleksowo dla budynków

Międzynarodowe Targi Dźwigów EURO-LIFT to jedyna biznesowa wystawa branży w Europie Środkowo-Wschodniej. W 2016 roku po raz pierwszy towarzyszyć jej będzie Salon Obsługi i Utrzymania Nieruchomości LOKUM EXPO. To nowość na polskim rynku wystawienniczym.

Targi EURO-LIFT to wydarzenie, które kompleksowo prezentuje spektrum branży dźwigowej, od innowacji i najnowszych urządzeń, po napędy, liny, systemy kontroli i bezpieczeństwa, aż po wyposażenie kabin. W programie targów co roku znajdują się konferencje i fachowe szkolenia, skupiające najlepszych polskich specjalistów, a swoje stoiska mają najbardziej prestiżowe branżowe organizacje z Europy m.in. ELA (European Lift Association) – zrzeszająca wszystkie organizacje dźwigowe działające w Europie, włoskie ANICA (Narodowe Stowarzyszenie Przemysłu Komponentów do Dźwigów) oraz amerykańskie NAEC (National Association Elevator Constructors). Swoją wystawę wraz z niemieckimi partnerami zorganizował AFAG (Messen und Ausstellungen) z Augsburga – organizator targów Interlift. Tylko w 2014 roku na targach dźwigów w Kielcach zaprezentowało się 128 wystawców. Większość, bo aż 60 procent stanowiły firmy zagraniczne. Udział w targach wzięli między innymi producenci z Niemiec, Włoch, Turcji, Czech, Hiszpanii, Chin, USA, Szwajcarii, Korei, Grecji i Belgii. Wystawę odwiedziło blisko 2 tysiące specjalistów branżowych. Współorganizatorami targów są Wydawnictwo Ewit oraz Polskie Stowarzyszenie Producentów Dźwigów.

W Targach Kielce od 18 do 20 października 2016 roku odbędzie się także Salon Obsługi i Utrzymania Nieruchomości LOKUM EXPO. To pierwsza tego typu impreza w Polsce. Branża zarządzania nieruchomościami w ostatnich latach stała się jeszcze bardziej konkurencyjna. Firmy muszą konkurować na bardzo wielu obszarach przy malejącej cenie a coraz wyższej jakości. Impreza skierowana jest przede wszystkim do przedstawicieli wspólnot mieszkaniowych, zarządców nieruchomości, kadry menadżerskiej spółdzielni mieszkaniowych czy zarządców zasobów komunalnych. Swoją ofertę podczas Salonu przedstawią firmy budowlane, instalacyjne, elektrotechniczne, dostawcy ciepła i energii, producenci oprogramowania do obsługi zarządzania nieruchomościami, banki, firmy ubezpieczeniowe czy firmy sprzątające. W programie LOKUM EXPO znajdą się specjalistyczne konferencje, a wśród nich m.in. VII Forum dla Zarządców. Wręczone zostaną również prestiżowe nagrody dla spółdzielni mieszkaniowych.

Scroll to Top