Nowoczesne produkty BMETERS do zdalnego odczytu

Zdalny odczyt to wygoda dla zarządcy i lokatora. BMETERS posiada w swojej ofercie całą gamę produktów, dzięki którym odczyt zużycia mediów jest prosty, szybki i bezbłędny.

System radiowy BMETERS wykorzystuje najnowsze technologie umożliwiając odczytanie danych z wodomierzy, ciepłomierzy i podzielników kosztów ogrzewania bez konieczności wchodzenia do mieszkań. Zarządca zyskuje dokładny bilans ciepła lub wody we wszystkich lokalach, bez ryzyka pomyłki popełnionej przy ręcznym wpisywaniu informacji. Bonus to komunikaty dotyczące działania instalacji:, np. o próbach zakłócenia prawidłowej pracy urządzeń, wyciekach wody czy brak przyrostu wskazań w okresie miesięcznym.

 

 

Odczytów można dokonywać na dowolnym urządzeniu przenośnym tj. komputer, tablet, czy smartfon. Programy są intuicyjne i pozwalają na szybką konfigurację urządzeń. Użytkownik może dowolnie ustawiać parametry pracy wodomierzy, ciepłomierzy i podzielników, kasować alarmy, a także ustawić kolejność kolumn, filtrować informacje (np. szukając odczytu wodomierza z konkretnego lokalu) oraz dokonać eksportu danych do programów rozliczeniowych.

Wszystkie programy współpracują ze sobą, są dopracowane, niezawodne i łatwe w obsłudze. Dzięki temu system opomiarowania i rozliczeń BMETERS zapewnia wygodę, samodzielność i kontrolę nad zarządzaną nieruchomością.

Zarówno zarządca jak i mieszkańcy mają także możliwość korzystania z portalu internetowego Hydrolink Online, który przechowuje dane ze wszystkich urządzeń oraz umożliwia ich stacjonarny odczyt bez konieczności wychodzenia z biura. Bieżąca rejestracja zużycia wody i ciepła zapewnia dostęp do danych codziennie z dowolnego miejsca.

System opomiarowania mediów to ekonomiczna inwestycja na długie lata. Gwarantujemy bezpłatne wsparcie techniczne przez cały okres użytkowania, darmową aktualizację oprogramowania i wieloletnią gwarancję na urządzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Wodomierze, ciepłomierze i podzielniki kosztów ogrzewania w wersji przystosowanej do odczytu radiowego

Portal Hydrolink Online

Stacjonarny odczyt bez konieczności wychodzenia z biura

 

Kontakt do biura handlowego:

Region – Północ

Krzysztof Więckowski – krzysztof.wieckowski@bmeters.pl

 

Region – Południe

Ernest Hudziak – ernest.hudziak@bmeters.pl

 

 

Scroll to Top