Szanowni Państwo!

     Mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w XII edycji Ogólnopolskiego Kongresu Zarządców Nieruchomości, organizowanego przez redakcję „Wspólnoty Mieszkaniowej”. Pragniemy się z Państwem spotkać w Centrum Konferencyjnym West Gate, al. Jerozolimskie 92 w Warszawie, 25 listopada 2021 r.
     Jak co roku przygotowaliśmy dla Państwa bardzo bogaty program merytoryczny odnoszący się do prawnych, finansowych, technicznych i praktycznych aspektów zarządzania nieruchomościami. Nasi eksperci, znani z publikacji na łamach „Wspólnoty Mieszkaniowej”, podejmą tematy, z którymi rynek nieruchomości musi się na co dzień mierzyć. Sporo miejsca poświęcimy finansom, przedyskutujemy aktualne problemy zarządcze, zaprezentujemy nowe technologie oszczędzające czas i pieniądze oraz podzielimy się wiedzą z zakresu prawa.
     Nie zabraknie również interesującej debaty, podczas której postaramy się odpowiedzieć na pytanie: „Co warto poprawić w ustawie o własności lokali oraz innych przepisach dotyczących wspólnot mieszkaniowych?”.
     Liczę, że nasze coroczne spotkanie będzie stanowiło miejsce konstruktywnej dyskusji na temat zarządzania nieruchomościami, a zawarte nowe znajomości będą stanowiły zaczyn wspólnych przedsięwzięć. Jestem przekonany, że tak jak zawsze miło, twórczo i inspirująco spędzimy razem czas.

Do zobaczenia na Kongresie, serdecznie zapraszam!

     Zdzisław Majewski
     Redaktor Naczelny „Wspólnoty Mieszkaniowej”

Przewiń do góry